Havalandırma Sistemleri

Ücretsiz Keşif 0531 209 87 04

Havalandırma Sistemleri

Temmuz 25, 2019 Uncategorized 0
HAVALANDIRMA

Havalandırma Sistemleri
Yapılan değişiklik ile işletmelerin havalandırma sistemlerinin mevzuata uygun olarak yapılması zorunlu hale getirilmiştir. Çalışma ve yaşam alanlarında yeterli ve sağlıklı bir havalandırma sisteminin olup olmadığı ilgili bakanlıklara bağlı müfettişlerce zaman zaman kontrol edilmekte, uygunsuz ve yetersiz bulunduğunda cezai yaptırımlar söz konusu olmaktadır.

Leon Havalandırma, yasal mevzuata uygun olarak kurduğu havalandırma sistemleri ile çok daha temiz, oksijeni bol ve kötü kokuların olmadığı yaşam ve çalışma alanları oluşturmaktadır.

İşletmenize en uygun çözümler ve ücretsiz keşif için bizimle irtibata geçiniz…

Davlumbaz Sistemleri
Kafe, bar, restoran, yemek fabrikası, otel, misafirhane ve kantin gibi işletmelerde bulunan endüstriyel mutfaklara uygulanacak doğru ve kullanışlı bir havalandırma sistemi şarttır.

Bu tarz mutfaklarda yoğun yemek kokuları, ocaklardan çıkan gaz kokuları, ızgara dumanı mevcuttur. Bu duman ve koku dış ortama baca ve aspiratör sistemi ile tahliye edilmediği takdirde işletmenin faaliyet göstermesi mümkün olmayacaktır.

Size sunacağımız çözümler ile hem siz, hem de müşterileriniz rahat bir nefes alacak.

Baca Sistemleri
Endüstriyel tip mutfaklarda baca çıkışı olmadan kokuyu ve dumanı önleyecek sistemlerin kurulumunda da firmamızdan ücretsiz keşif talebi ve destek alabilirsiniz. Bu sistemler elektro statik filtre , aktif karbon filtre ve sulu sistem filtre yardımı ile yapılabilmektedir. Diğer baca ve aspiratör sistemlerinin aksine maliyeti daha yüksek fakat bacasız mutfaklar için son çare olarak bacasız filtre sistemini sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by